Új hozzászólás Aktív témák

  • Messa

    tag

    válasz GGMPC #389 üzenetére

    A legjobban számomra így jellemezhető :Y

    Igazság szerint nekem nagy csoda így elsőre ez az egész. Ez előtt a "legokosabb" telefon, ami a kezemben volt az egy Samsung S5260 (Star II - Bada oprendszer) volt. Ahhoz képest egy űrhajó. Ma egész nap nyomkodtam reggel 8-tól most este 6ig. GPS, Wifi, rajta felejtve ahogy kell és 28%-on az akku. Volt youtube, zenehallgatás, google maps, rengeteg letöltögetés app próbálgatás. Miután megrendeltem azonnal megbántam, már már azon voltam visszamondom a rendelést. 94000ért telefont venni gondoltam, de ez nem csak egy telefon. Bár itt minden nézőpont kérdése, ami itthon egy havi fizetés az kint a minimálbér harmada. Attól végképp elállt a szavam, amikor kiderült, hogy annak ellenére, hogy nincs magyar nyelv a telefonon a bevitelt tudja magyarul és e-mail-t ,sms-t lehet neki diktálni. Attól elfeküdtem. Minden szót jól értelmezett elsőre, igaz lassan beszéltem.

    Mint a fentiekből kiderül, sajnos nem tudok objektív véleményt adni, lemaradtam az okos telefonok frontján és most, hogy kezembe került ez a Moto nem tudok betelni vele, de nagy valószínűséggel így lenne minden mai közép és felső kategóriás mobillal. A ma próbálgatott google playes appok közül nem találtam olyat, aminek nem tetszett volna az Intel proci.

    Mikor kiválasztottam ezt a telefont valami direkt olyat kerestem ami nem fityeg minden 14éves kezében és ha nem is egyedi, de nem egy olyan tömeg terméket választottam, mint mondjuk egy IPhone vagy Galaxy S III, az ,hogy ez jó döntés volt-e azon lehetne vitatkozni, de én elégedett vagyok. Igazából nem is tudom elképzelni, hogy +100-120.000 ráköltéssel milyen plusz szolgáltatást tud nyújtani egy másik készülék a nagyobb kijelzőn kívül.

    Time is the fire in which you'll burn.

Új hozzászólás Aktív témák