Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz CsíkosMókus #25 üzenetére

    Most még nem, de 1-2éven belül biztos, hogy kevés lesz. Az 1 résznél is mindenki mennyire oda volt, hogy át lehet lőni a falon, de közben olyan dolgok maradtak, ki, hogy 1 egyszerű izzóval nem lehetett végezni meg hasonlók... 1-2éven belül ezek nagyon kevesek lesznek az elvárásokhoz, ez már most is látszik elég ha a Bad Company 2-re gondolunk és ha az ahhoz fűzött remények beválnak akkor az Infinity-nek nagyon gyorsan össze kell szedje magát és valami komolyabb motort alá tenni.

    Amúgy én már most félek attól, hogyha lesz 1-2 jó hóviharos multi map akkor azokat a sok fps majszter utálni fogja és az 1. promodban minden speckó effect ki lesz kapcsolva vagy a mapleforgásokból ki lesznek szedve... Aztán meg jönnek a nagy CB fejesek a szabályokkal és megintcsak a fél maplista kihúzva és nem arra koncentrálnak amire kéne...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz keIdor #27 üzenetére

    Nekem 1,5évig volt COD4-ben saját klánom a kezdetektől. Uhh milyen hisztik mentek amikor közöltük hogy Overgrown a mapunk xD Aztán néha poénból Downpour(mp_farm)... Aztán azt hagytuk a végén mert a sok hunpro állandóan beszólt, ha nyertünk ha veszítettünk és mindenhol csak a lejáratás ment... Aztán csináltunk már CoD WaW elött egy másikat. Igényes honlap meg minden, de a végén annyira elegünk lett a promod mizériából, hogy hagytuk az egészet. Otthoni gépről az 1.-k között hostoltam WaW servereket amik mindig tele voltak, de már undorom van a COD multibtól...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák