Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz batai15 #14 üzenetére

    Engem pont nem érdekelnek a benchmarkok, ezért is kérdeztem. Ha játékok alatt megy a full órajel (2.0GHz) akkor nagyon nem lényeg hogy egy bench miatt mennyire forrósodik.
    Az M7-en kicsit több mint 1 éva alatt 1x volt bench progi, és akkor is csak ismerős kérte...

    A kinézet meg nekem nagyon bejövős, pláne hogy én azok közé tartozom akiknek az M8 jobban tetszik az M7-nél a finomabb és aprólékosabb megmunkálás miatt, és ezen elvileg még tovább csiszoltak az M) esetében.

    A samsung meg nagyon jól sikerült, de szoft és a kinézet miatt nem kell, az edge-re meg nem adnék ki annyival többet. Így most az van hogy kihagyom és jövőre tuti vásár van, vagy M9.... Kamerától is függ.

    -----------

    Még 1 kérdés: Kamera milyen gyors? Első benyomások a minőségről? M8-hoz képest összességében előrelépés? Videózásnál mikrofon milyen (HQ mic)?

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák