Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz haddent #41 üzenetére

    A driverclubot online hogyan játszottad jó ideig? Far Cry4 mint mintacím ami semmi újat nem mutat? Majd megjelenés előtt álló címekkel dobálózol amiknek a minőségéről az eddigi tapasztalatok alapján már semmit nem lehet tudni? Infamous mint igazi durranás, őszintén?

    Nem kötekedés, én meg azt látom hogy halvány fogalmad sincs az igazi konzoljátékok minőségéről, annyira üvölt hogy ez az első konzolod. Illetve akkor van ha megvetted a remastered címeket, kb azok értékelhetőek az új konzolokon leginkább. Mint írtam ez változni fog...de most jelenleg nem szolgáltak rá az új konzolok hogy kiérdemeljék a dicséretet. Ezt meg olyan ember írta aki a játékot nézi és nem azt hogy min fut....kedvenc játékgépem az x360 volt a fénykorában (kinect megjelenéséig), de wii-n is volt olyan cím ami sehol máshol (zelda, metroid pl.) amiket kinevettem először aztán elkezdtem játszani és megdöbbentett hogy mennyivel másabb jobb. Most a pc-hez képest az általad felsorolt összes játék közül kettő az ami más élményt tud nyújtani: bloodborne és uncharted, két olyan cím ami még nem jelent meg. Amikor igényességet kijelentünk platformokról akkor tegyük azt a jelen alapján, nem pedig tapasztalat nélküli jövőbeni hurráoptimizmussal. (ami egyáltalán nem baj hogy megvan benned, ez természetes és valamennyire bennem is megvan a ps4 kapcsán)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák