Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    jót kell csinálni, amit megvesz a nép és elszórakozik vele, nem pedig megetetni csomó trailerrel és kiszúrni a szemét valami sz*rral... :K

    nem jut senkinek eszébe, hogy mi vezet(het)ett ide? szerintem az a tény, hogy semmiből nem csinálnak már szinte demót, a warezt előtérbe helyezte, mert sok ember nincs eleresztve úgy anyagilag, hogy havi 10ezreket kidobjon potyára...

    2 lehetőség van, hogy kipróbáljon az ember 1 játékot:
    - kuncsorog valahol/valakinél, ahol megvan eredetibe, hogy megnézhesse/kipróbálhassa, de pc-nél nem sokra megy ezzel, mert valószínűleg más konfigon látja, mint a sajátja
    - lewarezolja a végleges változatot és dönt: megér neki x összeget?

    ilyen értelemben meg a kocsis példához viszonyítva: olyan, mintha nem mehetne próbakört az adott szalonban a potenciális vásárló a kinézett kocsival, hanem ha beleül -> kötelező megvennie... játékoknál a demók adták a "próbakört" és én ezt mocskosul hiányolom :( (viszont a cégek meg így kenhetik a szemétparasztk*cs*gwarezolókra a bevételkiesést és mossák a kezeiket... szerintem rossz hozzáállás)

    #14: 1óra múlva érek haza kb... szerintem addigra 150hsz körül lesz a bejegyzés :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák