Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz Prof #936 üzenetére

    A régi CoD-okat pont alig játsszák PC-n, a 2-t és a 4-et is csak a warez élteti még, a többi sehol sincs a konzolos bázishoz képest. De hogy legyen más példa, a BF3-at is sokkal többen játsszák még konzolon mint PC-n. Meg még ezer más FPS-t... CS, TF, Tribes Ascend és egyéb a PC terepe, ott többen vannak PC-n - főleg hogy ezek közül a legtöbb (csak CS:GO van konzolra) csak PC-n van. MOBA, MMO nyilván a PC terepe, de azok - mint írtad - egy újabb Intel IGP-n is elfutnak. Ami épp megtalálható a mai notebook-okban...

    A LoL-nak mije van több?

    (#940) hb1: Fiatalabb vagyok mint te ezek szerint. :) Én régen sok játékot vettem. 2003-4-5 fele Tesco-ból, 2005-6 körültől meg 576 és CD Galaxis. Persze mindig olcsóbbakat, PC-re ez egyszerűbb volt, de konzolra már nem... bár akkoriban volt olyan szerencsém hogy az Xboxom meg a PS-em is amerikai volt - utóbbinál nem számított mert régiófüggetlen alapvetőleg de volt hogy rokon hozott be nekem játékot vagy itthon kaptam pl. szüleimtől. Meg vettem is többet, de főképp Platinumost vagy Classics-ost. Aztán később meg a zsebpénzt felváltotta a fizetés.

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák