Új hozzászólás Aktív témák

  • cadgers

    aktív tag

    Aki úgy gondolja, hogy PC - munka, konzol - játék az gondolkodjon egy kicsit. 1-2 éve még sehol nem volt PS4, és XBox one, amik képesek FullHD-ben meghajtani játékokat úgy, hogy a grafika nem a béka segge alatt van. Nekem van egy "játékra kihegyezett" Xbox 360-am, meg egy i7-es "munka" gépem GTX 670-nel. Mindkettőt ugyanazon a 32"-os TV-n használom, így van szerencsém teljesen ugyanazon a kijelzőn összehasonlítani ugyanazon játékokat.

    A PC természetesen MESSZE odaver a konzolnak minden esetben, eleve a FullHD, 60 FPS, élsimítás egy olyan pluszt ad neki, amitől ég és föld lesz a kettő még egy egyszerűbb játéknál is. Mellesleg a One se FullHD-t használ úgy tudom, hanem csak 900p-t.

    Ráadásul az FPS játék függők tudják nagyon jól, hogy a billentyűzet-egér-alacsony input lag-sok fps kell hozzá!

    Az, hogy bekapcsolás után melyiken tudok játszani először, ne nagyon menjünk bele két okból. Egyrészt mert kit érdekel, másrészt mert SSD-m van, és hamarabb bebootol a win, mint a freestyle :)

    Ezzel nem fitymálni akarom a konzolokat, csak leírtam, hogy a PC miért jó játékra (is)!
    Akinek gyenge PC-je van/volt, annak nyilván áldás egy olyan konzol, ahol nem kell percekig állítgatni a grafikát, hogy ne diavetítés legyen

Új hozzászólás Aktív témák