Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz vrsptr #945 üzenetére

    Én használom már egy ideje. Volt elől és hátul is a telefonomon, két "elejtés" alkalmával összetörtek. Egyszer az egyik, utána a másik. De ha nincs fent az előlapi, akkor lehet, hogy kijelzőt kellett volna cserélnem, az meg húzós, asszem most is 60 körül mozog hivatalosan. Így viszont sértetlen a telefon. Mondjuk azok az üvegek peremesek voltak (nem curved), mert én is berendeltettem az olcsót barátommal, utána meg, amikor leköszönt mindkettő, rendeltem lekerekítettet. Ég és föld. Iszonyat jó, alig gyűjti az ujjlenyomatot, nem karcolódik, pedig minden nélkül hordom zsebben. Igaz, a Sony-k alapból fóliázottak elől, annak meg más a tapintása mint az üvegnek, de így újra üveg van fent, és leírhatatlan, mennyivel jobb. Az 535-nek meg szerintem alapból nem üveg az előlapja, hanem műanyag, legalábbis tapintás meg finom kocogtatás alapján, ott szintén sokat dobna szerintem a felhasználói élményen egy üveg.

    Szerk.:
    Bele kacsintottam a tesztbe, GG3... hát nem tudom. Szerintem nem, de ez legyen az én bajom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák