Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    válasz QuadRacer #780 üzenetére

    Nem rossz a 535, főleg 30e Ft-ért. Én 830-at használok, az 535-öt csak kíváncsiságból vettem, érdekelt mit tud az MS ennyi pénzért, meg milyen a két sim kezelés. A kijelző probléma pár napi nyomkodás után nem tűnik vészesnek, szerintem bőven el lehet vele lenni. Az S200 is meglepően jól meghajtja a telefont, még alkalmazás frissítés közben sem lassúl be a rendszer. A kijelző közvetlen napfényben már kevés, nehezen látható (az alap menük rendben vannak, de pl Facebook-on egy fotót már nem nagyon látni. Ha jól tapasztaltam mind a két sim tudja a 3G-t, bár ezt sehol nem láttam leírva. A kijezőt elvileg GG3 védi, bár nekem nem tűnik annak, van egy minimális rugózása, amit eddig még más Lumia-nál nem tapasztaltam. Engem jobban emlékeztet a plexire. A hátlap sem túl passzentos, oldal irányban van egy kis rés és mozgás közép tájon.
    De a 730/735 azért egy más kategória, ha van rá keret, akkor én biztos azt venném.
    Különben ebben az Edigitálos akcióban nagyon jó áron vannak a Lumiák, még a márkás kínai telefonokkal is felveszik a versenyt. Kíváncsi lennék, hogy ebben benne van e az MS keze?

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák