Új hozzászólás Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    1: nagyon érdekes, hogy például a stalkernek, ami kinézetre ugyanez, viszont nem egy alagútrendszerben játszódik kisebb gép is bőven elég, mikor azért 4falnál komolyabb egy erdő például...

    2: i7-es procit például a R.U.S.E.-nál valamennyire érthető, itt nem....

    3: nehogy már 8giga ram kelljen, ha a minimumhoz 1is elég, az ajánlott meg 2....

    4: milyen gépigény az, ahol nincs megemlítve mind a négy processzor és videokártyagyártó terméke, ami "szükséges" bármelyik rendszernél...

    5: arra lennék kíváncsi, mennyibe került ez az nV-nek :U elvégre nincs ráírva ATi kártya, mindenhol nV van írva, aztán nV 3D Vision, PhysX és nem utolsó sorban reklámozzák lényegében az új GF-eket... de most komolyan, ilyen dolog az, hogy még az 5970et sem írták oda, még a minimumhoz sem?! aero. biztos nem volt olcsó mulatság :U

    6: szerintem Fake... szerintem :B

    7: SSD?! ugyan már...

    Például a S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyatot az AMD támogatta, benne is van az AMD/ATi logó, a gépigénynél mégis írtak intel procit és nV kártyát
    Amúgy ezt félórával ezen cikk megírása előtt már megírtam és elbírálásra várt :U

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Új hozzászólás Aktív témák