Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CocooN-z

    őstag

    válasz .LnB #19 üzenetére

    Igen, tudom hogy van ez a fajta hozzáállás, de én egy kicsit morbidabb vagyok ennél :D
    Értsd: Tegyük fel (lehet rossz péda lesz, mert a játékmenet célja hogy újra-újra-újra végig vidd, a loot meg a karakter miatt, de sztem érteni fogsz) hogy van a Diablo2, Anno 640X480 volt a max, végig toltam vagy hűdeksokszor, majd jött a kieg, ahol 800x600 volt, és ú milyen jó volt, nagyobb felbontásban, meg nagyobb látmezővel, szinte más élmény volt. Majd D3 előtt gondoltam Lore memory frissítés gyanánt újra. Ekkor már éreztem h a 800 kissé kevés, talán van mod hozzá...van hát, multires >1680x1050....o.m.g., persze nem hivatalos, és eredetit bannol is a rendszer, de offline, hogy játsz fele HD felbontásban...hát az valami eszméletlen volt. Jó persze nem bliz fejlesztés, és votlak hibái (minden kissebb lett a játékban, látmező túl nagy volt, mobok nem is vettek figyelembe, etc.), de a régi élményt másképp újra át tudtam élni.

    Tehát én úgy foglamaznék, hogy engem ha egy játéksorozat érdekel, képes lennék akár csak azért is újra játszani vele, ha van mód más szemszögből (más / szebb grafika, mint most), megtapasztalni.

    :)

    [ Szerkesztve ]

    BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Új hozzászólás Aktív témák