Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz Falatkable #2298 üzenetére

    Mindenek előtt üdv a klubban! :)

    Ha a képernyő alján lévő nyíllal lépsz ki, azzal általában bezárod a programot, de úgy tudom, az talán a programtól is függ, hogyan kezeli le ezt az eseményt. Az viszont, hogy egy programot bezársz, nem feltétlenül jelenti azt, hogy az kikerül a futó alkalmazások listájából (valamilyen szinten cache-elve marad, de ez is alkalmazástól függ).

    Ha a Home gomb mellett (tőle jobbra vagy balra) a fekete felületről a képernyőre húzod az ujjad, akkor alul megjelenik az alkalmazáskezelő, itt látod a memóriában lévő programok listáját. Ha itt egy programot felfelé húzol, akkor azt a programot kilövöd. Ha a programot lefelé húzod, akkor nemcsak azt, de az összes alkalmazást kitakarítod a memóriából. Ha egy programra hosszan böksz rá, azzal rögzíted, így azt csak a program felfelé húzásakor, azaz a program explicit kilövésével tudod kilőni, a lefelé húzással (a le nem zárt alkalmazásokkal ellentétben) nem fog kiürülni a memóriából.

    Ha esetleg butaságot írtam, bocs mindenkitől. :)

    [ Szerkesztve ]

  • LewSmith

    csendes tag

    válasz Falatkable #2298 üzenetére

    Szia! Itt a beállításokon belül az ujjal mutató kezecskére kattintva azon belül a fejlesztői lehetőségek legalul és azon belül szintén legalul van a lehetőség, hogy bekapcsold amikor ki lépsz az alkalmazásból a háromszöggel akkor azt törölje is a tevékenység listából így elvileg nem lesz len a tálcán ahogy az előttem szóló mondta.

    A másik nem emlékszem ki kezdte az aksi témát, de nekem 24 órát bírta 9 óra kijelző idővel és mellette wifi, 1,5óra jútyub, 4g prioritás, és szabályozza magától a fényerőt ha kint vagy bent vagyok. Ja és bongésztem, ment a spájszbúk és egyéb.
    Azóta 1,5 két naponta töltöm.
    Tegnap le ment 50egynéhány százalékra este reggel 45% volt amikor felkeltem most 36%-on áll, tegnap 14óra óta megy. Ma is meg lesz a másfél nap simán.

    Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

Új hozzászólás Aktív témák