Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz BomiBoogie #4 üzenetére

    A motor, meg a 3D... A TLJ szerintem még ma is elővehető (az eredeti Deux Ex akkoriban kimaradt, az utóbbi x évben y-szor futottam már neki, de bevallom, hogy a grafika, UI, menü, játszhatóság, szinkronhangok, hangok, stb. mindig elrettentettek, és fél-fél óráknál tovább nem vittem. Hiába tetszik leírás alapján a történet, a játékban sok koncepció... A Deus Ex HR viszont nagyon tetszett, a kedvencek közé tartozik). A TLJ erősségei szerintem az artwork, a történet, a karakterek, a karakter-fejlődés, a világok (és a világnak az olyan apró részletei, amitől igazán élőnek tűnnek), és valamelyest a feladványok (amiből viszont jópár túl nehéz, néhány egyenesen túlbonyolított és illogikus volt); a kvázi 2D-ság és statikus hátterek szerintem alig vettek el belőle. Jó történetet, karaktereket és feladványokat kevés erőforrással is össze lehet hozni, de az artwork 3D-ben... ettől félek én is, hogy ez egy kicsit nagy fa. Szerintem egy TLJ-hez méltó 3D-s látványvilághoz minimum egy moddolt, HD texture-pakkos Skyrim illene, és hát abban is hány fejlesztő és hány modder munkája van...

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák