Új hozzászólás Aktív témák

  • wortz

    tag

    6 col????? Hát ez szánalmas bakker. Ennyi erővel tettek volna egy GSM modult a Nexus7-be és adták volna azt ki újra. Persze - és ezt sokszor mondom - nem az a baj, hogy van ekkora teló, vagy akár csak az, hogy konkrétan EZ a telefon ekkora, hanem az, hogy nincs kiesebb. Nekem pl volt Nexus tabletem, és imádtam, mert a legstabilabb Androidos cucc volt, amit valaha láttam. Ekkor érett meg bennem a gondolat, hogy szívesen vennék egy Nexus telót, de nekem már az előzőek is túl nagyok voltak, de ez, hát ez már minősíthetetlen. Annyira undorító már az a trend, hogy aki nem akar nagy telefont, az érje be a belépő kategóriával. Baromi jó lenne, ha a gyártók minden normális telefonból kiadnának egy EMBERI méretű verziót is, hogy legyen már választék azoknak is, akik nem akarnak tablet méretű szarokkal rohangálni.
    Most kb az van, hogy aki nem akar nagy telefont, az ne akarjon Nexus se, ami pedig messze az egyik legjobb választás az Androidost telók között.
    Komolyan mondom, szép ez a telefon, jó is nagyon, tetszik, de a méret miatt konkrétan kpök rá, és az összes többi hasonló méretű szutyokra. Gyűlölöm az egész mobil iparágat!! :W :W

Új hozzászólás Aktív témák