Új hozzászólás Aktív témák

  • mlinus

    őstag

    válasz Csapoati #51 üzenetére

    Onnan veszem, hogy csak most volt hivatalosan bejelentve a lista.
    Elég egyértelmű a hszeidet olvasva, hogy te támogattad a játékot, így valószínűleg már akár évek óta játszol különböző buildekkel, illetve olvasod a belsős fórumot. Úgy persze, lehet hogy tudtad, én viszont nem tudhattam. Persze párszor én is beírtam a project cars car list kifejezést google-ba, de mindig teljesen más eredmény jött ki, sok spekulációval, meg "még nincs kész, lesz több, egyelőre csak ennyit tudunk" szöveggel.

    szóval, mint 1.0-és érdeklödő, engem eléggé sokkolt. És körülnézve az interneten, sokan így vannak ezzel.

    Egyébként annyira hardcore nem lesz a játék, ha konzolra is kijön (főleg WIIU-ra ahol még nyomásérzékeny trigger sincs). Nyilván assisstok nélkül kemény lesz, és kötelező lesz a kormány, de be lehet úgy lőni hogy kontrollerrel is jól menjen. Tehát azt se lehet mondani, hogy rétegjáték (főleg nem ilyen hype mellett, már 3 éve hallani hogy a PCars lesz az autós játékok megváltója)

    az AC esetében nem nagyon lehetett sok kritikát hallani a kevés autó és pálya miatt, mivel az egy nagyon szűk (ám aktív) rétegnek szoló játék volt.

Új hozzászólás Aktív témák