Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz mave13 #9 üzenetére

    A Rubik kockát én sem vállaltam be. A nővérem tekergette. A csúzlit viszont én kezeltem. Annál kevesebbet kellett gondolkodni azaz inkább semennyit, ami pont megfelel a képességeimnek. :D
    Rengeteg érdekes feladat volt. Pl össze kellett kötni a cipőfűzőket (öten voltunk) és csukott szemmel kellett A pontból B-be jutni úgy, hogy egy szervező mondta, hogy merre kell menni.
    Az amúgy vicces momentum volt mikor az egyik szervezőcsaj vállalta magára épp az irányítói szerepet és a balt összekeverte a jobbal így egy kisebb gödörbe irányítva az aktuális csapatot.
    Volt olyan is, hogy nem őrzött pontnál meg kellett találni, hogy mi van a barlang falára írva. Három csapattal együtt kerestük, de nem találtunk semmit. Aztán, véletlenül (nevezzük inkább adottságnak) kiszúrtam valamit a barlang plafonján. Ott volt egy emlékplakett ami elég jól beleolvadt a barlangba. Majdnem ugyanolyan színe volt. Mivel rövidlátó vagyok ezért nem tudtam elolvasni. Viszont más se mert a csapatban csak egyetlen ember nem volt rövidlátó, de ő meg épp lement a barlangtól pihenni mert kiment a bokája. Így próbáltam egy magasabb helyre felmászva a fényképezőgéppel zoomolgatva értékelhető képet készíteni. Kb ötödjére sikerült is.

    Na meg amikor lementünk az Ördögkatlanba (legalábbis asszem ez volt a neve) ketten aztán meg alig tudtunk visszamászni. Ott is elcsesztünk vagy 20 percet mivel nem találtuk meg amit kerestünk.

    ui: Mivel ha jól tudom a MATT csak Magyarországon belül tevékenykedik ezért nem kell félnetek a szlovák vadászoktól. Kivéve ha követnek titeket. ;]

    (#10) infectedmann:
    Köszönöm a dicséretet!
    Egyszer mindenképp érdemes kipróbálni szerintem. Élettapasztalatot szerzel ami értékes. Ha nem jön be akkor legfeljebb soha többet nem mész.

    Már régebben is felvetettem egy PH-s csapat részvételét.
    Pár lehetséges csapatnév is eszembe jutott:
    -Kockák
    -Hikikomori
    -Nerds ill Geeks

    Amúgy voltak a legutóbbin is érdekes csapatnevek:
    -Oson a foson
    -Tűzokádó szárnyas pockok
    -Turbó talpak
    -Gördülő Gesztenyék

    A két utolsó helyezett neve sem rossz. Nem cáfolták meg őket:
    -Tolószékes Lajhárok 0 pont
    -Hol a hegy 0 pont (Úgy tűnik nem lelték meg)

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák