Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Morden24 #6 üzenetére

    Coop miért ne lehetne? A csapattársakat simán irányíthatná egy játékos is.
    A multi is beleférne bőven (amíg egy egyszerű kiegészítő maradna a fő sztori mellé - lásd az új AC, ott sem jutott volna eszébe senkinek, hogy ebbe multi is kerülhetne, aztán mégis megoldották, az értékelések alapján nem is rosszul). Persze a sztori nyilván elsődleges, de nem kell azért túlzásokba esni.

  • julius666

    addikt

    válasz Morden24 #11 üzenetére

    Coop egy olyan játékban, aminek a fő értelme a párbeszédezgets? Hát állati érdekes lenne coop-ban, hogy az egyik állandóan csak lő, aztán nézi, hogy a másik szerepjátszik.

    Amekkorát durrantott a Bioware a párbeszéd-rendszerével, legalább akkorát durrantana ha továbbvinné, és csinálna rendes coop-os párbeszédeket. Ilyen még úgysem volt. :P
    De amúgy ebben igazad van, csakhogy az már simán megoldható lenne, ha egyszer már végigtoltad, a szerepjátékos részeket újabb végigjátszásnál át lehessen ugorni és csak fightolni ezerrel. Így hogy vannak csapattársak a dolog nagyon adja magát.

    Őszintén, ki a tököm venne Mass Effect-et CSAK a muti miatt? Tehát a multi következtében hány vásárlóval lennének többen? Csak tippelni tudok, de nem töltenek meg egy sétahajót sem.

    Ki mondta hogy a multinak kéne elsődlegesnek lennie? A jó single mellé viszont nagyszerű ajándék, nem mellesleg javítja a játékot megvevők / lewarezolók arányt.

    De ameddig ez időbe, pénzbe és embererőbe kerül, addig ne ugráljon inkább senki. Ha mondjuk arra vennének fel embereket, hogy a harmadik rész hosszát 5 dvd-nyire nyújtsák, azért szívesen fizetnék akár dupla árat is. Inkább ezzel foglalkozzanak - a suszter maradjon a kaptafánál, ne akarjanak ők GoW-ot.

    Azért kétlem hogy a Biowarenek zsíroskenyéren kéne élnie ha implemntálni akarnának egy multit/coopot. Az időkiesés meg nem számít, jöjjenek ki vele nyugodtan később. Szvsz így is gyanúsan hamar elkészülnek a 3. résszel.Vagy fusiban dolgoztak rajta már a második rész készítése alatt, vagy a második rész sablonjaiból mixelnek csak össze valami rókabőrt.

    Akár hiszed akár nem, egy coop és multi nagyon sokak szemében megdobja az újrajátszási és megvételi faktort. És én ezt úgy mondom, hogy engem ezek különösebben nem vonzanak, én - hozzád hasonlóan - mindig is a jó sztorijú single-ökért voltam oda. Ha emiatt kevesebb lenne a single rész tartalma, én sem örülnék.

Új hozzászólás Aktív témák