Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Ryder62 #1 üzenetére

    Amit szerintem feltétlenül érdemes megvenni, az a Kasumi és a Shadow Broker, esetleg az Overlord, a többi fizetős DLC felejtős, mert csak fegyver- és ruhapakkok.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz bolondember #9 üzenetére

    Hát, az csúnya lenne, ha drágább lenne 1200-nál. Inkább olcsóbb lehetne, szerintem úgy 800 környékén valószínű, mint a Shadow Broker.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz oriic #12 üzenetére

    Megtörtént a hivatalos bejelentés! Csekkoljátok a frissített hírt a részletekért. :R

    bolondember: Megnyugodhatsz, még annyi sem lesz. :C

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Zoli133 #19 üzenetére

    Szerintem a Shadow Broker messze a legjobb DLC volt eddig, és azért el is kértek 800 pontot. A Kasumi és az Overlord volt 560, és azok is megfelelő pluszt nyújtottak, bár az Overlord történetileg többet tett hozzá, viszont Kasumi utána egész játék alatt veled volt, tehát elnézhető neki, hogy csak egyetlen plusz küldetést nyújtott.

    MOD: Ami az Arrival-t illeti, én is számítottam legalább 800 pontra, ha már úgy harangozták be, hogy ez lesz az utolsó, sztorit összekötő DLC. Mindazonáltal örülök, mert így legalább több marad Mass Effect 3 DLC-re (DA2-höz nem fogok venni egyet sem), mert szinte biztos, hogy ahhoz majd jóval több lesz, mint a 2-höz volt.

    heady91: Meg tudod venni magyar accounthoz is, csak a vásárlás előtt át kell állítanod a BioWare Social Network oldalt angolra. Akkor már engedi a vásárlást. Telepíteni pedig úgy tudod, hogy a registry-ben átírod a telepített játék nyelvét "hu"-ról "en"-re. A topikban már kiveséztük, nézz utána.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Zoli133 #25 üzenetére

    Nekem volt korábbról még - A Dragon Age: Origins-hez is vásároltam DLC-ket -, így most még mindig van kb. 1800 pontom, amit elkölthetek. A maradék 1200 valahány pont meg jó lesz a későbbiekben, ez pont két darab, 560 pontos pakk ára.

    MOD: Figyeld meg, amilyen szerencsénk lesz, amint elkezdjük magunkat álomba ringatni, hogy - de jó, 2 DLC-re van még pontunk -, akkor az első tuti 800 pontos lesz, hogy ne legyen elég. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz PowerBuldog #28 üzenetére

    Nálam ez attól függ, hogy az adott játék mennyire tud lekötni. Vegyük például a Mass Effect 2-t. Eddig végigvittem legalább tucatszor, majdnem minden achievement megvan már, mégis, most, hogy az ajándék pontoknak köszönhetően meg tudtam venni a Kasumi és Shadow Broker DLC-ket, ismét késztetést éreztem rá, hogy az elejétől végigjátsszam. Nem csak az a pár új pálya érdekel, hanem magát az egész játékot nem untam még meg.

    Vagy ott van pl. a Dragon Age: Origins. Ahhoz is megvettem a Warden's Keep, Return to Ostagar, Leilana's Song és Witch Hunt DLC-ket, és nem bántam meg, mert még ma is, ha kijönne hozzá egy értelmes DLC, ismét elölről kezdve vinném végig a játékot. Ez a két program kötött le idáig legjobban, így megéri őket kibővíteni. Sőt, amikor kijött az Awakening, azt is majdnem egy teljes játék áráért adták, mégis megvettem, mert nagyon jól kibővítette az alaptörténetet.

    A Dragon Age II-höz viszont előreláthatóan én sem fogok egy kanyi DLC-t sem venni, ugyanis - értsd és mondd - mindössze egyszer vittem végig, amióta megvan, és már azt is annyira untam a vége felé, hogy szinte vártam, hogy mikor hagyhatom abba, és foglalkozhatok valami értelmesebb programmal. A cikket szerencsére úgy írtam, hogy igyekeztem eleinte a jó dolgokra koncentrálni, mégis sokan mondták, hogy pocskondiázósra sikeredett. :DDD

    Úgyhogy személy szerint az Arrival DLC nálam tuti vétel lesz, szintúgy a Mass Effect 3. Viszont a Dragon Age III csak akkor landol a polcomon, ha összeszedik magukat a fejlesztők, és hagyják már a fenébe az akciójátékok irányába butított RPG nagyszerűségéről alkotott téveszméjüket. És sajnos nem ők ebben sem a hibásak. Mindenhol 9,5 meg 10-es értékeléseket kap a játék, én nem értem, ezek szerint ezzel szerepjátékosok már a demó után nem is játszottak, mert előre látták, mivé korcsosult. Viszont a sok akciójáték őrült megvette, és nyomja rá a 10 pontokat, és még így is sokan azért panaszkodnak, hogy sok benne a duma. Szomorú, de ez van.

    Mi, szerepjátékosok talán még a Skyrim-ben bízhatunk, reméljük, hogy a Bethesdánál nem játszottak sokat a Dragon Age II-vel, mert akkor nekünk végünk.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák