Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    válasz Dilikutya #320 üzenetére

    Nem értitek miről írtam! Leragadtatok a betárcsázós netnél, meg hogy az már marha régen volt. Azt is írtam, hogy akkor közösen összefogtunk és tiltakozásunk hatására, a szolgáltató ajánlott kompromisszumot. Igencsak nagy dolog volt ez akkoriban, amit ráadásul tényleg a közös tiltakozással értünk el. Ma még egy-két kósza ötleten kívül senkitől sem olvastam azt, hogy tiltakozni kellene valami úton-modon, neadjisten összefogva.
    Pedig rengeteg ember munkahelye kerül most veszélybe! Párom egy reklámcégnél dolgozik. A reklámadó bevezetésekor páran már mondták, hogy rossz vége lesz ennek, de aztán valahogy mindenki elhallgatott, mert jött ez a választási év, és lett munka. Másfél hete még alig látszottak ki a párom cégénél a munkából. Egy csomó önkormányzati szórólapot és hasonlót kellett azonnali hatállyal megcsinálni. Aztán vasárnap befejeződtek a választások, és egész egyszerűen azóta semmi munkájuk nincs! Múlt héten már nem is dolgoztak péntek-szombaton, mert felesleges lett volna bemenniük.Hogy mi lesz velük, ha ez így folytatódik még egy két hónapig, sajnos sejtem.. :(((

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Új hozzászólás Aktív témák