Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    válasz Sofian #2562 üzenetére

    Ugye milyen érdekes, a szolgáltatásokért fizetni kell, persze a magyaroknak ingyért kéne minden, vagy nagyon olcsón, egy olyan országban, aminek alig van bevétele. Kevesen dolgoznak és adóznak, nincs nehézipar, könnyűipar, a mezőgazdaság és az állttenyésztés is nyűglődik, nincs bányászat, nincs idegenforgalom.. Mégis miből legyen itt pénz? És igen, a drága smartphone rengeteg nethasználattal (családonként több darab) bizony luxus. Aki szerint nem, annak fogalma sincs, milyen amikor valahol tényleg nem élnek jól. Én 200 alatt keresek, nincs smartphoneom, és mégsem vonyítok. Nem örülök neki, szerintem sem kéne ezt bevezetni, de megértem, hogy muszáj adókból bevételhez jutnia az államnak. És örülök, hogy nem áfa, vagy rezsiárak emelésével, valamint imf hitelek felvételével oldják meg, mint ahogy mások. Mert az mégiscsak rosszabb lenne. Ha pedig a szolgáltatók emelnek, azért túl olcsó dolog a kormányt hibáztatni. Ha én fejbeverek valakit, az meg mérgében fejbever valaki mást, akkor az meg ne jöjjön engem szidni, hogy miattam kapott. Reklamáljon annak, akitől kapott.

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák