Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    (#1943) Árpi001 Biztos, ha ennyire támogatod a munka helyetti netezést.. Én csak azt látom, hogy az ilyen ingyenélő értelmi s*ggek többet vesznek fel netezéssel, kávézgatással, másfél óra ebédidővel (a 8 órából!) mint én a kemény 2x4 óra melóval (20 perc kajaidő ledolgozással!). Miközben mi tartjuk fenn a céget, és mi keressük meg az ő bérüket is.. Akinek munkájához kell a net, az rendben van, de munka helyett nehogy már erény legyen FB-ozni! :W

    (#2039) szabonagyur Hidd el, én aztán nem kívánom hogy visszatérjen a hazug böszme-féle banda, de néha már én is azt gondolom jó lenne ha ez a korlátolt réteg megkapná amit annyira akar, a rezsi és adó emeléseket, rendőrállamot, és pár év múlva nézzék meg mi maradt az országból.

    Khelben +1 Hihetetlen hogy olyan is van itt aki gondolkozik, és tovább lát az orránál - Ennyi ostobaságot egy helyen még nem olvastam, pedig nem vagyok már huszonéves. (harminc sem) :R

    Én sem támogatom a távközlési adó kiterjesztését a netre. Ugyanis erről lenne szó, nem internetadóról. De nem is visítozok világvégéről, meg vérben tocsogásról, csak mert valaminek néha emelkedik az ára. A múltban ez sokkal gyakrabban megtörtént, a boltokban már ki sem írták az árakat, mert olyan sűrűn kellett volna átírni! Inkább ilyesmit emeljenek, mint rezsit, áfát.. Nem kell csodálkozni, az állam a befolyt adókból működik, ha ez eddig nem jött volna le. Amíg nem született meg erről a törvény, addig mindez csak fantáziálás és pletyka :U

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák