Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Elmennek ezek a búsba ilyen kritériumokkal!

    Nem tudom mennyire valós ez, nem tudom, hogy most az UWP vagy a DX12 miatt van e. De ajánlott 12Gb RAM?! Minek?! Ne vicceljenek már!
    A másik, 970 és R9 290X van megadva. Erre a két VGA-ra mondhatjuk, hogy partiban vannak. Csakhogy! Tudva lévő, hogy az Nvidia-nak komoly gondjaik vannak a DX12-vel. Nem lennék meglepve ha komoly teljesítménybeli különbség lenne a két VGA között ebben a játékban. Akkor meg nem értem miért nem írnak oda "erősebb" Nvidia kártyát?!

    Aztán ne felejtsük el a látványt. Szép a Forza 6 azt nem vitatom, de PC-n azért vannak szép autós játékok sokkal szerényebb gépigénnyel. Ott van a Project Cars, az olyan gyönyörű, hogy az ember szeme könnybe lábad. És a gépigénye abszolút elfogadható. Assetto Corsa is szép, és annak is szerényebb a gépigénye. Az új NFS-t nem tudom mennyire érdemes ide venni mert az arcade, de a grafika gyönyörű (már akinek, aki el tudja nézni azt a milliónyi csilli-villi effektet).

    Így nézve, értem én, hogy örüljünk a Forzának PC-n. Örülök is nagyon!, de biztos kell erőltetni ezt a UWP-t? Persze a kérdés költői, mert fogja erőltetni az MS, remélem egyszer helyre is pofozzák ezt az egészet, hogy ne kelljen hozzá erőmű. Bár lehet ez is mesterségesen megnövelt gépigények miatt van csak, mert értelmét én nem látom. Bár Abu biztos meg tudna cáfolni. De se a DX12 se ez a UWP nem segített rajtunk pc-seken eddig.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák