Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz Xirtam #1 üzenetére

    hát az a "részben" az 1 fő :)

    kicsiny csapatunk úgy nézett ki, hogy:

    * Tatcom, a drága jó team handlerünk a magyar EA-től, ami annyit tesz, hogy ő szevezte össze az egész csapatot, meg hogy a magyarok egyáltalán kinn lehessenek, aztán mindenhol mindent ő fizetett, ha probléma volt vadul intézkedett, és közben szórakoztató elméleteket adott elő arról, hogy a WTC-tornyokat a gyíklények robbantották fel. Ráadásul ez utóbbi nem is szerepelt a munkaköri leírásában. Tatcomot mindezekért annyira szeretjük, amennyire ez csak hímnemű heterók között a jóízlés határain belül lehetséges.
    * Chris a PC Gurutól, ex-kolléga, aki anno Xain néven BR alapító tag is volt, és anno még a Warsongon a server first Thunderfuryjával együtt lenyomtam duelben Orgrimmar előtt, aztán azóta nem is dueleztem, mert ugye a csúcson kell abbahagyni. Róla még annyit, hogy úgy 90 százalékban miatta nyertünk, és a verseny után képes volt ülve, sörrel a kezében elaludni a kocsmában, de akárhányszor lefényképezhettem volna, mindig felébredt, beleivott a sörbe és belemozdult a fotóba.
    * BZ a Gamestartól, aki meglepően jó fej (mármint ahhoz képest hogy gamestaros, hahaha), néha kicsit túl harsány, viszont pusztítóan szar szóviccei vannak, de komolyan, le a kalappal, csak a harmadik nap vége felé kezdtem úgy érezni, hogy összességében talán lenyomtam ebben.
    * Dávid, aki eleinte nem nagyon szólalt meg, de aztán pár sör után felpörgött, és onnantól aztán be nem állt a szája.
    * Meg én.

    forrás: fs

    az a Meg én, az Hancu, az FS-ből, meg most Index-es

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák