Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L_ajos

    őstag

    válasz TazLeacher #50 üzenetére

    Elkezdtem én is válaszolni. De a válaszod majd tökéletes.

    PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

  • Grath

    HÁZIGAZDA

    válasz TazLeacher #50 üzenetére

    A cikk megírásakor 40 meccsnél voltam, mostanra körülbelül ötvennél lehetek, összesen 2 platformon.

    Nem teljesen értem, hogy miért írod, hogy a kártyáknak nincs ritkasága a játékban, amikor még a pakliszerkesztőben is lehet ritkaság szerint szűrni. Elképzelhetőnek tartom, elvi síkon, hogy a boosterek tartalmába ez nem szól bele, és nekem volt csak olyan elképesztő pech-szériám, hogy mindig a common lapokból esett több, de sokkal valószínűbb, hogy bizony a lapok ritkasága befolyásolja azt, hogy mennyi esély van rá, hogy benne lesznek a nyereményben. És persze az sem véletlen, hogy a prémium boosterek nagy része is ritka lapokat tartalmaz.

    Szerintem sokkal jobb az, hogy ha egy adott paklival játszom - mert én speciel nem nagyon cserélgetem a paklit meccsenként -, akkor garantáltan ahhoz nyerek egy lapot (még akkor is, ha, ahogy írtad, lehet, hogy nem rakom bele). Lehet, hogy neked sokkal jobban tetszik, hogy meccsenként több lap a jutalom, de engem igenis zavar, hogy elképesztően sokat kell grindelni, míg meg nem lesz minden lapból amennyi kell - vagy persze fizethetek az unlockért meg a boosterekért.

    Azt sem érzem releváns megjegyzésnek, hogy megjelenés előtt tudni lehetett, hogy lesznek DLC-k. Persze, hogy lehetett tudni, de ezt miért ne kellene megemlíteni a cikkben, adott esetben egyértelmű értékítélettel? Biztos, hogy van olyan játék, ami még pofátlanabbul tolja a mikrotranzakciót, de a négy korábbi részhez képest számomra ez elfogadhatatlan. Az pedig főleg, hogy emiatt minden extra dolog (fejtörők, extra multiplayer módok, különleges játékmódok) eltűnt a programból.

    Nem tudom, hogy miért véded azt, hogy nincs benne minden korábbi lap a játékban - játszottál a korábbi részekkel, így tudhatod, hogy jó eséllyel pár hónap múlva jönnek a klasszikus lapok, fizetős DLC formájában. Hadd ne kelljen örülnöm, hogy egy nem ingyenes, mégis F2P módon kezelt játékból a korábbi részek tartalmai nincsenek benne. És hadd ne gátoljon meg ebben az, hogy korábban is megtörtént ez - miért is lenne ez megfelelő védekezés?

Új hozzászólás Aktív témák