Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WZP

    aktív tag

    válasz aelod #5 üzenetére

    Be se fogadják a családba, ha nem 100% olasz, szóval már itt bukó... Igaz, szerintem Thomas Angelo se volt olasz :U

    Ezt a kikötést úgytűnik csak a 2-ben tartották be szigorúan

    [ Szerkesztve ]

    Inter Arma Enim Silent Leges

  • b.

    félisten

    válasz aelod #5 üzenetére

    esetleg ha elolvasnád a sztorit vagy utánanéznél a Mafia fennállásának ezen szakaszának rájönnél milyen lényeges és véres időszak volt New Orleans ( ahol érdekes módon a döntő többség fekete, nehéz lenne ott szőkén kék szemmel autentikus városlakónak lenni.)

    [link]
    A la cosa Nostra "munkás" tagjai között alig volt eredeti olasz. szinte mind bevándorlókból toborzott tagok voltak, és voltak. Egyébként a La Cosa Nostra és a tőzsgyökeres Afroamerikai Black mafia( moobs) között folyamatosan voltak leszámolások és viták, de többször előfordult hogy egy egy híresebb család tagjai direkt " beházasodtak" felekték" közé, ezzel elérve több kerületben a támogatásukat.( ez az az időszak ,amikor a leginkább forrongott Amerika az egyenjogúságért, szavazójogért, feketékért akik értelmetlen harcot vívtak Vietnamban, de szavazni nem szavazhattak és egyetemre nem járhattak.
    Egyébként valószínű a főszereplő srác ( aki nem mellesleg "félvér") nem a mafiában fog dolgozni, hanem valami úton módon ellenük.( gondolom Marcello ellen)
    Tökéletes választás lesz, mert ebben az időben a rendőrök gyűlölték a feketéket, nem egyszer brutális túlkapásokkal volt tele a sajtó. Voltak híres rendőrök által elkövetett kivégzések is, ahol fekete fiatalokat lőttek tarkón az utcán, Martin L. King meggyilkolása után. Szóval a főszereplőnk amolyan mindenki ellen jó karakter lesz, jó választás.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz aelod #9 üzenetére

    Én nagyon sokat olvastam a Mafiáról, a történelmükről. Majd 150 éves múltra tekint vissza a Mafia New Orleansba és folyamatosan feszültség volt a családok között is( árulások az Ír vonalról főleg) + a rendőrség és a városlakók között is. Mindenki mindenki farkasa.
    A környékbeli VooDoo vallás, a lázongó városrészek, szóval izgalmas lehet.( csak felénk sokan nem ismerik ezt az időszakot, de Amerikában azért benne van a köztudatban nagyon is.)
    Ott voltak a legnagyobb hatalmi harcok. Szóval hidd el jó lehetne a választás, sőt szerintem akár a legizgalmasabb is.Ott ügyködött a Mafia 5 legnagyobb családja. Az, hogy fogják megvalósítani a történeti szálat és a játékot nem tudom, de ebből lehetne talán a legtöbbet kihozni ilyen szinten. Remélem sikerül nekik.
    talán azért tettek bele félvér főszereplőt, mert érezték, hogy sok a hasonlat a GTA és ez között, vagy hogy könnyebben elfogadják az emberek. Nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz aelod #5 üzenetére

    Van kínai maffia is, pedig náluk kevés az olasz. :)

Új hozzászólás Aktív témák