Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz .LnB #6 üzenetére

    A fejlesztők azért ígértek pár fejlesztést, ami kiküszöböli az UWP hiányosságait:
    "As the beta continues through the summer, it will expand its capabilities. Turn 10, the game's developer, plans to add in wheel support (XB1 controller support comes standard), V-sync disabling, in-app framerate counters and more."
    Meg valahol mintha SLI-t is olvastam volna, de lehet, hogy rosszul emlékszem.

    Na, mindjárt odaülök a géphez, letöltöm, aztán ki is próbálom. 4K-ban a videó meggyőző volt, kíváncsi vagyok hogy megy.

    szerk: Tudnám, hogy ez a szaros Store az ilyen játékokat miért nem teszi be ajánlóba ?! (ahogy anno a Gears of War-t sem).
    Legalább a megjelenés napján. Vagy lenne egy kategória az ilyen AAA játékoknak, vagy Xbox Live játékoknak. Főleg, ha már annyira fókuszálni akar ezekre (főként konzol portok) a MS.

    szerk2: találtam Xbox Live gyűjteményt. Persze, hogy abban sincsenek benne ezek a "kiemeltnek kéne lenni" játékok.

    (#79) orichalcos: Jogos, kicsit rápörögtem, hogy végre lehet vele játszani.
    Bár félek, hogy ahogy a Gears of War sem volt, így ez sem lesz a megjelenéskor.
    Ne legyen igazam!
    (másrészről a Gears meg annyira bugos volt, hogy az meg kaphatott volna béta státuszt :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák