Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz MaUser #3 üzenetére

    Ha már Iogear, nekem EZ sokkal szimpatikusabb. Nagyobb, mint ezek a kis telefon/távirányító méretű cuccok, már két kezes, de még tökéletesen átérhető, és remekül használható. Gépelni rosszabb rajta, mint a Logitech K400-ason, viszont a viszont a golyó (amit azért cserélhetnének a Lenovo/IBM stickre) sokkal praktikusabb, mint a tapipad - a többi extra gombról már nem is beszélve. HTPC-re nekem eddig ez a nyerő.

    A 32e fogyáron mondjuk nekem is leesett az állam. Általában én szoktam elsőként hőbörögni, hogy mit kell rögtön az áron hisztizni és miért kell minden tizedáron. De ez már nekem is megülte a gyomrom.
    Ez egyértelműen egy K400as, csak háttérvilágítással. Ha annál sokkal masszívabb, minőségibb összeszerelést kapott, akkor kb 20k teljesen reális. (bár nekem akkor sem kéne - nem véletlenül cseréltem le a K400ast is egy ilyenre.)
    De hajrá Logi, reméljük a közeljövőben előrukkol valami hasonló cuccal és akkor újra váltok! :)
    Csak könyörgöm, egy ilyenre cseréljék le a tapipadot/vasgolyót! Ha sikerül (és rendes, használható magyar kiosztással), egy 20ast, akár 25öt is simán adnék érte (de akkor már backlit is legyen).

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

  • kzkz

    őstag

    válasz MaUser #3 üzenetére

    Hát ha meg írni akar vele az ember, akkor kicsi! Legalábbis a K400-zal is rengetegszer melléütök, ami a normál méretű billentyűnél igen ritka. Mondjuk ebbe lehet a gombok formája is belejátszik.

Új hozzászólás Aktív témák