Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Laybee #56 üzenetére

    Apple egerek: nem szeretem, hanyagolhatóak és drágák. A milyen egeret topic első hozzászólásában van egy lista arról, hogy mik a jó egerek. Valahol a topicban van egy lista arról, hogy milyen típusú szenzorral szerelt egereket érdemes kipróbálni. Szenszor típus alapján biztos találni olyat is, ami nincs az egyes hsz-ban. Ha ott vagy meg lehet fogdosni azokat is. Ez már kényesebb történet, mint az a billentyűzet. A jó (vagy rossz) egérről azonnal nem biztos, hogy kiderül, hogy jó (vagy rossz). Megfelelő egérpad is kell alá.

    Apple billentyűzet: Win-el tökéletes. Minden működik. Beszéljük a vezetékesről, ha már a vezeték nélküli kiesett. Legnagyobb eltérés, hogy a Start Menü gomb fel van cserélve. Nem az ctrl - alt között, hanem a ctrl mellett van, jobbra. Viszont a &@{}< stb jeleket fejből kell írnod, mert az nincs ráfestve (kivéve a számok alatt). Kiosztása viszont a lehető legklasszikusabb. Nagy enter, nagy backspace, különálló kurzormozgató gombok. Hagyomás kiosztás az insert, del, pgdn, pgup, stb. gombokra (igaz ezt is fejből kell nyomkodni, mert Mac-es). Nagyjából ennyi. Google segít találni nagy felbontású magyar kiosztású képet, amin ezt meg tudod nézni. Valószínűleg kihagytam néhány dolgot, de engem egyik sem zavar, mert úgysem nézek oda. :B

Új hozzászólás Aktív témák