Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    Nem csúnya, de én maradok az Almánál. Megjelenés óta (magyarul sok-sok éve) ilyet használok (Win7). Sok gép elé leültem már, de egyik után sem éreztem, hogy váltanom kell. Pedig körülöttem minden fekete, szóval örülnék, ha lenne valami más. Ennél halkabb, puhább billentyűvel én még nem találkoztam. Alig kell megnyomni a gombokat, nagyon sokáig lehet gépelni rajta. Gumis, használhatatlan hulladékokat most tegyük félre, mert azokkal gépelni nem lehet. Mechanikus billentyűre szívesen váltanék, ha lenne belőle magyar kiosztás (még ha 2x annyi is mint az Almám). Nem a rongyrázás (mert a legtöbb marha ocsmány), de annyit ülök a gép előtt, hogy visszaköszönne az. :B Sokan úgy vannak vele, hogy a gép legyen gyors, a többi lényegtelen. Ez azonban nem teljesen így van. Ha a géphez leülsz, már a kezedben a billentyű. A Chrome-hoz pedig nem kell i7-es processzor. 8-12 ezer forintos egér sem csak a Counter Strike-hoz kell (igaz ahhoz sem kell jobb, vagy is inkább drágább a helyes). És a komfort érzet sem lesz meg egy Logitech M90-el sem. No kicsit elkalandoztam... Up a kakaós kéjbordnak! ;]

Új hozzászólás Aktív témák