Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noileg

    csendes tag

    Egy hete vettem meg a telefont a Telenornál . SonyXperia Rayt cseréltem le, ami már igencsak megdolgozott az áráért. Azért vettem ezt a telefont, mert tetszik az LG koppintásos feloldása, és az LG G pad, amit az egész család nyúz 1,5 éve hibátlanul teljesít, mindenki szétnyúzta, és állja a sarat, csak jót tudok róla mondani.
    Hasonlót vártam volna a Spirittől is, bár nem tejesen korrekt az elvárás, mert a GPad jóval drágább terméke az LG-nek. Viszont a szép kijelző, az elfogadható forma mellett, hát nem vágott oda, hogy hú de jó telefon. 15 ezer forintot adtam érte, azért nem volt sok. De ha úgy vesszük, hogy 40 körüli a rendes ára, akkor hát többet teljesíthetne. Az én készülékem egyszerűen lassú, hasonló mint a régi Sony Ray telefonom, pedig ebben már 4 mag lenne. A képek elfogadhatóak, a rádió működik, de gyengébb, mint a Sonyban volt. A merülése gyors, 1 napot bírja nálam, pedig nem játszom rajta, filmet sem nézek, néha rádiót hallgatok az utazás alatt.
    Szóval összességében nem érzek túl nagy elégedettséget a készülék iránt, nem sokkal jobb, mint a régi Sony-m. Bár lehet, hogy ha jó telefont akarok, akkor jobban a zsebbe kell nyúlni, viszont sajnálok 100 ezret telefonért fizetni. Egy okostévét is lehet 100 körül venni, egy zsebtelefonért is ugyanezt elkérik, szerintem aránytalan. Remélem, hogy lesz normális középkategóriása az LG-nek.

    [ Szerkesztve ]

  • noileg

    csendes tag

    válasz robiii #370 üzenetére

    Aránytalanul drágák a telefonok. Ezt a véleményemet tartom, ne mondd azt, hogy logikus, hogy egy laptop, tv és egy tablet is hasonló árkategóriában van, ez nem annyira körte meg az alma kategória, egyszerűen drágán adják, mert mindenkinek szüksége van rá.

    A telefont frissítettem, újraindítom és takarítóappot is használok, de döcög.
    A merülés meg 1 napos, lehet, hogy nem kéne telefonálnom, de hát arra vettem :)

Új hozzászólás Aktív témák