Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxminator

    senior tag

    válasz Sca #445 üzenetére

    Persze, az rendben van, azt el tudom fogadni, meg azért a one-x topikban is sokan írták (illetve tesztekben), hogy a tegra3 kicsit izzadós fajta (rajtad kívül is persze).
    Csak ez a tipikusan gyökér mentalitás és hozzáállás, ami zavar. Muszáj ezt a szót használnom, én úgy érzem, mert abszolút szubjektív és ráadásul felhasználó által totálisan megoldható dolgokról van szó. Az, ha egy termék rossz, vagy rossz elemekkel-részekkel rendelkezik, azt írja is le, hiszen az úgy korrekt és az a teszt feladata. Ha viszont azért rossz valami, mert a gyökér tesztelő pl. imániás és ahhoz van szokva, és 2 kattintást sem képes megtenni, hogy orvosolja, mert lusta angol vagy amerikai dög és emiatt húzza le egy készülék értékelését, az a gond. Mondjuk persze ettől függetlenül úgyis én fogom eldönteni, hogy az nekem tényleg reális gond vagy sem, de azt majd én eldöntöm.
    Az irreális elvárásokról már ne is beszéljünk. Teát, kávét ne főzzön és ne hozza be a szobába és ne itassa meg velem? Az is Android, csak kicsit más és még nem igazán létezik. :D

    Az az igazság, hogy 1ébként totálisan feleslegesnek tartom a 4magot, mert inkább optimalizálni kellene és ha meg is venném ezt a készüléket, nem a 4 mag miatt tenném. Beérném egy S4 Krait procissal is, csak olyan verzió ebből nincs sajnos, azt majd Optimus LTE2-nek hívják, ha egyáltalán nálunk Európában megjelenik majd 1x.
    Viszont cserébe ha az LG kiadja azt a procimag szabályozó szoftverét egy várható frissítésben, ahogy mondták is, az azért jelentősen segíthet az akksi életében.

    Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

Új hozzászólás Aktív témák