Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    válasz Lac-coo #9249 üzenetére

    Én pont ezt nézegettem tegnap, ha nem bökök, hanem csak úgy mondjuk vak sötétben rábökök a kép készítés ikonra, akkor jobb képet csinál, mintha én adnám meg neki a fókuszpontot.

    Ez különben szerintem kamera modul hiba. Sony nagyon nagyra tartja magát, eXmorR meg ilyenek, de akinek volt SE ARC S-e vagy Xperia NEO-ja, az tudja, hogy sajnos nem voltak azok a kamera modulok túl jók. Zajosak voltak, és egyáltalán nem látott jobban sötétben.

    Kamera modul

    Emlékszem kint voltam annó a mobilmánia vagy valami ilyesmin, amikor bemutatták a 4.3"-os Xperia ARC-ot.
    És fotózni kellett kis lukon keresztül egy Android figurát. Na akkor odamentem a jó kis Commtiva Z71-esemmel, és hát néztek nagyot, amikor ugyan nem annyira mint az SE, de látszódott a tök sötétben a figura. Aztán a srác mondta, hogy itt az ajándékcsomag, és ne nagyon mutogassam a kínai ketyerémet.. Ennyit a Sony-ról.

    Ezért sajnálom hogy ilyen modul került bele. Lehet hogy kipróbálok egy kínai replacement kamerát. :D

    Szerk: Teszt videó: Grand X IN
    Azért itt erősen megjegyezném, hogy a youtube-ra feltöltések konvertáláson mennek keresztül !! Fókusz valami hihetetlen gyors.

    [ Szerkesztve ]

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák