Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    Hát skacok én ezt nem értem. Hogy lehet eladni egy Ilyen kacatot ennyi pénzért.
    Tegra 3... hagyjuk már.....
    Na mondom kicsit ráérek, játszom a gépezettel.

    Beach Buggy Blitz.

    Na mondom kezdjünk bele. Nézem a beállításoknál van olyan, hogy graphics.
    Na egyből fullra állítva természetesen be-be szakadozik, ha sokan vannak a képen
    akkor elég csúnyán teszi.

    KB fele "resoluton"-on simulékonyan lehet vele játszani ! Fullon nem !

    Na de meddig ? Hát itt jött a második agyroham.

    Nagyon jó ez a tegra, de hogy mire , azt nem tudom.
    KB 15 perc autókázás után még fele felbontáson is elkezd laggolni.
    És hogy miért ? Ja hogy fűt a tegra ? Hát akkor miért nem adták el kézmelegítőnek ?

    Most úgy állok, hogy van egy brutális erőmű a kezemben amit csak télen a hóban használhatok,
    mert 15 perc játék után felmelegszik. Nagyon jó ! Tehát a játékélményt maximum 15-20 percig élvezhetem, amivel már csak azért sincs baj, mert evvel a játékkal maximum 40 percet lehet számításaim alapján játszani, mert megeszi az akkut.

    Köszönjük neked tegra. Komolyan mondom, hogy az Alcatel OT-995-ömet már kezdem sajnálni, hogy eladtam. Melegedett az is, de minden normálisan ment rajta, és nem kezdett el melegedésre akadozni.

    Vajon az S3-as is ilyet csinál ? Most már nagyon kiváncsi lennék. Szerintem az nem fűt ennyire, és nem vesz vissza a tempóból !

    :(((

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák