Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Az ára jó, a rendszer friss, a kijelző remélem jó (nekem a one x csalódás volt ezen a téren, mind a kezelhetőség, mind pedig a minőség szempontjából, egy sensation xl-nek is szebb képe van szvsz), egyedül a kamera pocsék, szerintem a one x és az sgs3 is lekörözi, de nekem ez is elég mondjuk. Ami hatalmas plusz dolog nálam, hogy a lehúzható sávon végre lehet szerkeszteni, hogy milyen beállítási lehetőségeket akarok, mert ami nekem fontos, azok közül soha nincs kint mind a többi gépen, még a htc-ben sem. Itt ott van a fényerő is, viszont az lenne a kérdés, hogy erre rányomva mi is történik? remélem nem az, hogy váltakozik a maximális, a beállított meg az automata fényerő... számomra úgy értelmes, ha megjelenik a csúszka, és úgy tudom állítani. még a fülesre leszek kíváncsi, hogy távvezérlős-e. Ha ez mind igen, akkor 150 nyitóval megnyeri nálam ezt a kört droidvonalon, magasan. Ha nem, akkor is talán, de akkor még próbálgatnom kell.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák