Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz donceleger8 #62 üzenetére

    Nem tudom miért (rossz fényviszonyok sorozatosan, vagy esetleg maszatos kamera), de itt a PH!-n rendre picit rosszabb minőségű képek születnek mint a normál felhasználás közben, vagy esetleg más tesztoldalakon látottakon. Korai szoftver verzió?
    Várd ki a végét. :K Én pl. a Black-el sokkal jobb képeket lövök, mint a PH! tesztben lévők. még csak nem is hasonlít rájuk. Nézz be a fotók, videók topic-ba, és keress rá a nevemre a részletes keresésnél a felhasználónál. :K

    kolosanyi Ez érdekes dolog. Ennek mennyi köze lehet a videófelvétel készítésekor felvett hang minőségéhez, és bemeneti szint vezérléséhez? Csak mert asszem az utolsó telefon ami jól vett fel hangot akár disco-ban is, az az N8. De az 5800, az N95, az X6 is jól szerepel. majdhogynem torzításmenetesen tudja rögzíteni a bemenő hangot.
    nekem a legnagyobb bajom a mostani telefonokkal, hogy egyszerűen hangos (nagy mély, túl sok magas) zenét képtelenek lekezelni, így egy koncertből jóformán csak torz zajt hallunk vissza.
    Ez a rendszer hibája (android vs S60), vagy hardveres hiányosság?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák