Új hozzászólás Aktív témák

  • hanics

    aktív tag

    Na harci helyzet nektek jo nekem kevesbe :)

    Itt kellene egy kovelemeny kutatas. Mivel a biztosito draga a beazasunk miatt mikor kedden a draga felso szomszed romma aztatta a lakast nem jott ki igy tudok foglalkozni a telefonnal es a rom-al.

    Kerdesem itt lenne!!
    Kell e nektek a gyari lancher alapba a romba vagy kukazhatom azt is???????

    Tesztelgettem a telefon most a par napba hogy ide oda kapcsolgattam a launchert a gyar is a Nova kozott...
    Kattasztrofa.
    Statisztikam gyari lancher 10 ora alatt ejszaka merult kb majd 20%-t meg jo hogy aludt a telefon. Persze hozza teszem semmit nem lottem le tehat viber, fb messenger, skype, facebook, sznkronizacio , 3 email fiok, idojaras widget 15 percenkentti frisites....

    Nos ugyan ez a Nova-val ugyan igy 10% se.....

    Erozeljesen gondolkodom rajta hogy a gyari lancher kuka lesz csak megkerdezem hogy hadjam bent a romba alapba vagy mehet a szemetbe??..

    A rom jo. Nem hal meg. Nem akad ki 1.5 het teszt alapjan mikor tobbnyire 70% izzadt a telefon mert nem kimeltem.
    Egy dolgott vettem eszre.
    Ha viberen beszelgetek es mellete hatterbe futott a skype plusz meg kb a fb messengeren beszeltem 4 emberrel mint ha beakadt volna a telefon egy kis idore.... de viszinylag hamar eszheztert...

    Par embernek kellene a velemenye hogy akkor a gyari launcher maradjon vagy mehet a daraloba??? :)

    ---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

Új hozzászólás Aktív témák