Új hozzászólás Aktív témák

  • kemdom

    tag

    :O Emberek!
    A SONY miért tudott 4.3"-ba belepasszírozni 1280*720 pixelt, és a többiek miért nem? :W
    Én nem sírnék az ilyenek miatt, ha 4,6 alatt nem lenne HD kijelző a piacon, DE VAN!
    Ha már annyira kell nekik a HD (ami szvsz hülyeség, 4"+qhd egy szuper kombó), akkor inkább kezdjék el kicsinyíteni, és ne ilyen tepsiket gyártsanak!

    Egyébiránt, a készülék jónak néz ki a teszt alapján, pozitív csalódás volt így nekem. :)

    (Gyerünk gyártók, "nanoizáljunk"!)

    (#19) V.T.CS.:
    Megerősítésként: én a SE LwW-met is reggel leveszem 100%-on a töltőről, majd délután 4-kor felteszem rá 15-20-nál... Ha valaki HASZNÁLJA az "okostelefonját", akkor nem bír ki egy napnál többet, a mai trendek miatt. ( megjegyzem, szépen össze van préselve az lww is, de azért belefért volna egy ~ 1500 mAh-os akksi... Legalábbis egy 1420-as, amit az ég tudja melyik telefonban láttam, és max 10%kal volt nagyobb, mint ebben ez a kis "kockacukor"...)

    [ Szerkesztve ]

    "Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

Új hozzászólás Aktív témák