Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    Nos, érdekes helyzetbe sikerült megint belefutnom. Annak idején, az Optimus G-nek Különösen Ajánlott plecsnit adtam, mert bizony a vele töltött bő 1,5 hét rendkívül meggyőző volt, az ára sem volt elszállva, a kijelzőhöz mérten kompakt házban remek teljesítményt nyújtott. Kaptam is érte a fejemre, hogy hát mit képzelek én, hogy egy LG-nek ilyen minősítést adok, noha akkor is elmondtam, hogy igen, azt a típust nagyon megcsinálta a gyártó, abszolút nem vagyok LG őrült, kedvelem a márkát (sok másik mellett), a családomban vannak LG termékek (mondjuk mobil épp nincs), működnek jól, ennyi. Most valóban az Optimus G tesztnél kiváltott "népharag" miatt voltam kissé túlzottan óvatos. Ahogy a topikot végigolvastam, átestem a ló túloldalára, ahogyan ti is, mert most meg azon ment a "zúgolódás", hogy a kelleténél gyengébb minősítést adtam. Teljesen józanul végiggondolva (és eredeti szándékom alapján) a végső értékelést Ajánlottra módosítottam, a cikk befejező mondatait ennek megfelelően szintén átírtam. :)

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák