Új hozzászólás Aktív témák

  • Nelman

    tag

    válasz Delta-Laca #1175 üzenetére

    Nekem rootolt volt a telefon és rá akartam frissíteni. Letöltöttem a frissitést, majd mikor újraindult, 1%-nál errort jelzett és újraindította a telefont. Az OP rendszer felállta után kiírta, hogy szoftver frissítés nem lehetséges rootolt készüléken, vagy valami hasonló sallangot. Ezután nálam is kezdett a telefon mindenféle hibákat elkövetni, messenger lefagyott, 2 perc múlva reagált a leütött billentyűzetre, stb... Ezt 2 hétig szenvedtem el, frissítettem az appokat, azt gondoltam azok újabb verziója okozott valami galibát, de nem javult semmi. A G2 fórumon olvastam a PC-ről való szoftverfrissítést (automatikus offline frissitő - amit az XDA-s quangnhut123 nevű fórumozó készített), amit sikeresen meg is csináltam. Úgy nem volt probléma, hogy rootolt volt, felment rá elsőre. Azóta megint hibátlanul működik minden. valószínűleg a hivatalos frissítéssel félbemaradt próbálkozás cseszte össze a telefon szoftverét. Dobj fel te is egy új androidot, vagy nyomj egy hard resetet rá. Talán segít, biztosan szoftveres problémája van, lásd az általam leírtakat. :D

Új hozzászólás Aktív témák