Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    válasz Tomtailor85 #7586 üzenetére

    Azért a pénzért amennyiért újonnan jelenleg be lehet szerezni (90-95ezer ft) nincs alternatívája. Emlékszek mikor megvettem, barátnőm mondta is, hogy minek már megint új telefon? (Neki egy 4 éves P6 Huawei-e volt sose rajongott a telefonokért csak kellett, hogy legyen). Majd megtapicskolta és ennyit mondott akarok egy ilyet én is, azóta neki is van egy. Egyetlen gyenge pontja az akkumulátor (bár nekem a legutóbbi frissítés óta erőteljesebb használat mellett 2 napot meg szolgálja). Kamerája nagyon szép képeket készít. Telefonos berkeken belül a Top 5-be még mindig ott van szerintem. A kijelzője is szép, bár hajlamos beégésre, de ez a jelenség el is tűnik nyugalmi állapotban. A multimédiás hangszórója kellően erős, és tisztán szól, fülhallgatóra is szép hangot tud kitolni + a tanítható infra egy nagyon jó találmány az olyan embereknek mint én akik a távkapcsolókat mindig elpakolják valahova, így nem is kell keresgetnem csak telefon elő és helló. A rendszere nagyon jól optimalizál az S820 mindenre elég a 4gb ram-al is ügyesen gazdálkodik. Előlapi kamerájához kijelző villanással adja a vakut ha szükséges. A mindig aktív kijelzőre ezelőtt azt hittem nincs szükség, de mióta meg van ez a készülék nem is tudnék váltani olyanra ami nem tudja ezt a funkciót. Számomra ami a leginkább tiszteletre méltó ebbe a telefonba az a videórögzítése. Nagyon nagy hatókörű a hang amit hozzá felvesz, olyanokat is rögzít amit füllel már nem hallasz és tiszta szép a hang is ráadásul. A videó folytonossága megtörhetetlen. Csináltam egyszer egy olyat, hogy vaku nélkül a sötét szobába videózta FHD 30fps-el rángattam a telefont és váltogattam a két kamera között. Az 5 perces videóba egyszer se volt droppolás és ilyennel még telefonok között sose találkoztam amik megfordultak nálam, hogy minden körülmények között ilyen videót készítsen. Eme iromány után lehetne mondani, hogy elfogult vagyok, de ha azt beleveszem, hogy 2-3 havonta cserélgetem a telefonjaimat és ez már fél éve meg van és még mindig nem keresek utódot mindent elmond.

    Ne csak dicséret legyen egy kis hátrányt is felvezetek, amit fél év alatt megtapasztaltam, de nem súlyos hibák:

    Negatívum:
    - akkumulátor lehetne erősebb
    - 2k-hoz képest lehetne kicsit szebb a kijelzője, de IPS-be még mindig a Lenovonak van a legszebb megjelenítője amit valaha láttam
    - ujjlenyomat olvasó néha kényes

    Remélem tudtam segíteni a döntésed meghozásában. :)

Új hozzászólás Aktív témák