Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxminator

    senior tag

    válasz Kasya #651 üzenetére

    Akkor talán kivétel vagyok, ráadásul annyiban témába vágó, hogy egy eredeti OG (nem Ice-T féle Original Gangster, hanem LG Optimus G(1-ha így jobban tetszik)) tulaja vagyok 1 éve. Nekem korábban Samsungjaim voltak, na ott tényleg főzni kellett, mert a Samu is tett magasról az optimalizációra, meg a frissítésekre. Viszont meglepő módon ennél sosem éreztem, hogy főznöm kell (frissíteni frissítettem persze, de csakis gyári romot). Pont azért kezdtem örülni, hogy az LG folytatja ezt a megkezdett szép hagyományt, amit pont az én kis G1-mel csinált. Erre végigolvasva a topikot nagy megdöbbenésemre nem...
    Szóval nem tudom mi történt náluk, de ez így nem jó irány konkrétan. Úgyhogy majd ha egyszer cserélem a G-t (ami remélem minél később fog megtörténni, mert ez számomra mindenre elég és méretben is ideális, tökéletes telefon), akkor nagyon meg fogom nézni, LG legyen-e a következő. Samsungról már lemondtam (bár egy 2012-es Note 10.1-em is van, és ott pl. jól optimalizálta a Samu a szoftvert csodák-csodájára), Sony-t, HTC-t nem akarok, egyéb kínai csodát sem. Max. ha elszáll az agyam, veszek egy baromi nagy tepsit (LG Pro2), bár addigra már az is öreg típus lesz...

    Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

Új hozzászólás Aktív témák