Új hozzászólás Aktív témák

  • dave182

    senior tag

    válasz -FreaK- #707 üzenetére

    Igen akad a telefon, és szerintem az itt jelenlevő tulajok legalább felét ez nem zavarja annyira, hogy ezért lemondjon róla, köztük engem sem, de a konkurens gyártók készülékei sem hibátlanok, a Sonynak, a Samsungnak és a Htc-nek is megvannak a maga hibái amik ugyanúgy nem csekélyek, és vannak olyan tulajdonságaik amik tagadhatatlanul jobbak, mindenki eldönti, hogy melyik gyártó hibáit nyeli le avagy nem, de tökéletes telefont sajnos nem fogunk találni. Ennek a telefonnak tagadhatatlanul az eggyik legvonzóbb tulajdonsága most a T-nél az akciós ár... Ennyi pénzért szerintem nagyon megéri, főleg, hogy a szoftveren valószínűleg még a gyártó is sokat fog csiszolni. Akinek pedig ez nem felel meg az nyugodtan körülnézhet a többi gyártó háza táján és választhat onnan csúcskészüléket.

    Az biztos, hogy a One-hoz képest az akku is és a kamera is nagyon nagy előrelépés, mondom azt úgy, hogy qzt állandóan romoltam a legjobb akkuidő miatt, ez pedig még egy nem túl jól sikerült gyári rendszer!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák