Új hozzászólás Aktív témák

  • Meggyi001

    veterán

    válasz Kasya #12109 üzenetére

    Bár még csak csütörtök óta van meg a G3, sajnos már megszegtem a magamnak tett ígéretet, miszerint addig nem teszek fel 5.0x-t, amíg nem lesz hozzá Xposed/Gravity/Tweakbox vagy valami hasonló kis okosság. Piszok nehéz nem személyre szabottan élni egy telefonnal :). De sajnos 1 nap után rá kellett jöjjek, hogy tényleg vannak mikrolaggok/akadások, és ezek zavarnak engem. Ezért feltettem ezt: AndroidNow HD 7.2. Én még csak a 7.0-ást tesztelem/használom. Most ott tartok épp, hogy 3 féle kernellel tesztelem: a sajátjával, RIN kernellel (itt kettővel), és Chupa Chups kernellel. Eddig a sajátja teljesít a legjobban, bár ilyen kevés idő alatt, nehéz akármit is leszűrnöm. Mindegyikhez kell még jó pár nap. Meg hát amik még jönnek majd később ki. Nem olyan vajsima a rendszer még, mit a G2-nél, de ez így már szépen használható, ahogy most van. Elvileg itt már túl is tudom lépni a 5 óra kijelzőidőt, legalábbis az első nap biztos, ha 2 napig akarom használni, akkor lehet nem. Fényerő 45-55 % között, lejjebb soha, és 25 mAh-el alulfeszelve. Film nézés, sok böngészés Chrome-val, állandó gmail, időjárás frissítés, kik messenger, facebook messenger és skype. Szóval egyenlőre ennyik az észrevételek 3-4 nap után...

    Katt a képre a nagyobb változatért...

    https://gamergep.hu/

Új hozzászólás Aktív témák