Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palkrisz

    csendes tag

    Sziasztok,
    Néhány tapasztalat a telefonnal. Nekem előtte egy 4X volt. Minden reggel 6:30-kor leveszem a töltőről. A 4X max délután 2ig bírta nálam utána töltés. Most pont ugyan ugy használom a G2-t, ugyan úgy napi 2 óra telefonálás, 2-3 óra kijelző folyamatos wifi, bt, mobilnet, mindent szinkronizál... este 7 körül 30-40%. Van a snapdragon battery guru alkalmazása, azzal még jobb helyzet 40-50%. Csinaltam egy csomó ps-t, ha valaki nem hinné el akoor el tudom küldeni. Hihetetlen jól birja.
    Amióta megvan, ez első nap ahogy lehetett kapni Magyarországon gyári garis készüléket bekapcsoltam és tökéletesen működik (lassan 1000 órája van bekapcsolva). Tegnap volt az első 2 két kis hiba. Ennyi idő elteltével a gps jelet elveszti pár alkalommal és a real racing 3 kicsit akadozott. Persze egy újraindítás megoldaná a hibát, de kíváncsi leszek mi a vége.
    A harmadik a rom, az interenten már ott van mindenhol, hogy 4.4 még decemberben megérkezik. Érdemes lehet megvárni.

    Aki pedig tervezi megvenni, csak ajánlani tudom. Hardverben a z1 is ua a nexus 5 is nokia lumia 1020 :D de amilyen az LG szoftveres élménye, az felülmúlhatatla. Qslide, qick remote, Multitask, fényképező főleg a 3d panoráma. Cserélhető ikonok, mappába rendezés (szín méret állítható)

    Krisztián

  • palkrisz

    csendes tag

    válasz Mr.Silkó #8128 üzenetére

    Nem lehet összehasonlítani a két telefont. Exynos proci jóval lassabb. Nem csak órajel miatt, technikai fejlettség miatt sem. Több mint háromszoros számítási sebessége van a snapdragon 800nak. A kijelző nem egy szar amoled még mindig pentil mátrixos a samuban. Ez pedig egy ips. Mindenképp jobb. Szoftverben pedig össze sem lehet hasonlítani a samut az lg-vel. Samu ui nem tud semmit.

    Ja és még egy dolog! BOX!!! Minden lg telefon tulaj időkorlát nélkül kap 50gb tárhelyet!!!

    [ Szerkesztve ]

    Krisztián

  • palkrisz

    csendes tag

    válasz jacis #8130 üzenetére

    Igen, 1 hétig csak fut, tanulja a szokásokat. Mit és mikor használsz. Majd Elindul élesben és utána is tanul. Amit nem szeretnél, hogy kikapcsoljon azt kézzel be lehet allitani. Minden programhoz van 3 lehetőség. Végtelen egyszerű program. És egy 10%-ot lehet nyern ki vele egy nap.
    2 példa.
    Figyeli milyen gyakran kapsz mailt. Majd ki-be kapcsolgatja a netet, hogy ne maradj le egy mailről sem. Ha Bekapcsolod a telefon kijelzőt akkor bekapcsolja a netet. És figyeli, hogy hol vagy ennek megfelelően hasznalja a wifit. Amikor az irodaban vagyok kikapcsolja a mobilnetet. Amint kilepek az irodából mobilnet be, wifi ki és néha keres wifit. Persze egy program, nem mesterséges intelligencia, így vannak apróbb hibák, de nagyon kell figyelni, hogy észrevegye az ember.

    És minden nap figyelmeztet olyan fél 10 fele, hogy ilyenkor szoktam töltőre tenni most se felejtsem el.

    Krisztián

  • palkrisz

    csendes tag

    Megjelent a 6HU HUNGARY_OPEN V20B!

    OTA-ban még nem látom, de van kábelem pc-suittal lehet tölteni :)

    Krisztián

Új hozzászólás Aktív témák