Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reap3r

    aktív tag

    válasz mouzrr #64883 üzenetére

    Szóval ami neked kell:
    1. Felejtsd el, hogy visszamész DM féle zippel KitKat-re és onnan Cloudy-ra, mert ezzel magadnak okozol 1 rakat lehetséges problémát, illetve lemondhatsz 1-1,5 órádról.
    2. Ha CM 12.1-ed van, akkor tölts le egy KitKat Bootloadert vagy egy Bootloader changer-t, amiket megpróbálok mindjárt belinkelni, de sokba fog kerülni, mivel ezért fel kell kelnem az ágyból :)
    3. Letöltöd a Cloudy 3.3-at
    4. Felmásolod a bootloadert/bootloader changert és a cloudy-t valahova a telefonodra
    5. Belépsz a recovery-be, aztán Wipe->Advanced wipe-> System, Data, Cache, Dalvik cache-eket bepipálod, az INTERNAL-t NEM!!!
    6. Flasheled a bootloadert/bootloader changer-t. (Ha bl changer-t szedtél le, akkor azon belül kiválasztod a KitKat-eset.
    7. Flasheled a Cloudy 3.3-at(Ez aroma-s telepítő, ezért ki kell választgatnod a dolgokat benne, fontos, hogy D802-re nyomj, ha olyan telefonod van, mint itt a fórumozók 98%-nak...)
    8. Újraindítassz és megvárod az LG logót, ami akár 5-10 percig is mehet, aztán megvárod, amíg a szuper Lollipop megfőzi az alkalmazásokat :D
    9. Örülsz, hogy Cloudy van fent, ami amúgy teljesen jó, csak én valahogy nem tudom elviselni már a szuper fícsörök mellett a lollipopban azt, hogy nekem személy szerint kb. fele annyi üzemidőt hoz, mint a stock kitkat...

    Ha pontosan követed, amit leírtam, akkor nem lesz gond. a 7. lépés után

    mouzrr (#64888) Elkövetted azt a hibát, hogy nem tettél fel KitKat bootloader-t. Innentől már nem lesz olyan egyszerű az életed, de simán rendbe tudod rakni a dolgokat. [Ez kell neked], itt az oldalról töltsd le a bootloader changer-t. Viszont a neheze majd most jön, mivel szerencsére TWRP-d van, ezért ADB-vel kell felmásolnod a bl changer-t a telefonra. Ahhoz kelleni fog 1 vagy 2 program, amit telepíteni kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák