Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    válasz neo_xperia #45044 üzenetére

    Már bocsánat, hogy beleszólok.. nem sűrün szoktam írni, csak olvasom a topikot, de napi 2,5 aktív használat van meg kb. nálam is mert mellette 8 órát dolgozom és akkor pl. nem szoktam és nem is tudok nagyon telefonozni, max ha csörög felveszem, meg annyi, hogy szinkronizál wifivel. Ha elindulok reggel melóba illetve ha hazamegyek akkor szoktam kb 20-30percet zenét hallgatni. Ha hazaértem akkor tudok többet foglalkozni vele, de akkor sem nyomkodom állandóan hiszen itthon is megvan a tennivaló, a szokásos dolgok, hadd ne írjam le :) szóval szerintem abszolút jó az a 2,5 aktív használat, egyáltalán nincs vele semmi gond. Amúgy hozzáteszem én is gyári romot használok és eddig a max 5 nap volt amit kibírt a telefon 2-2,5 óra kijelzőhasználattal, ebből ugye szerencsére telefonálásnál és zenehallgatásnál nem működik a kijelző :)
    Szóval csak azt akartam mondani, hogy egyrészt el lehet érni ezt teljesítményt is, és szerintem az ha valakinek csak pár óra a napi aktív használata az egyáltalán nem baj.
    Nem mondom azt, hogy nem szokott nekem se több lenni, pl. amikor vonatozok 3 órát akkor nagyon hamar le tudom meríteni én is, viszont átlag használat mellett ez a 3000mAh-es akksi nagyon állat, még nem volt ilyen telefonom aminek ennyit bírt volna az akksija :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák