Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz Narxis #644 üzenetére

    Köszi a választ, az nem baj ha külön 3 tagú OTG kábelt kell venni, csak működjön vele a dvb-t stickem is. :) Mivel SDR rádiózásra is használnám és ugye annak a kis sticknek külön hálózati áramforrást nem tudok adni. A nagy testvérébe a G2-be is ilyen 3 ágú megoldással megy csak az OTG? Zeneileg igazából az a fontos számomra hogy ne legyen "doboz" hangja. De több embertől azt hallottam hogy ezt egy minőségibb agyba dugós fülessel orvosolni lehet. Bár én headset párti vagyok inkább, de majd ha oda jutok azért szétnézek hogy headsetben van e olyan aminek a hangminősége megfelelő számomra. Az FM rádiót pedig továbbra sem tudom hogy az mono, vagy stereo? Illetve a vételi érzékenysége mennyire hozza az elvárható szintet? Bár lehet hogy holnap besétálok az M.M-ba és a fülesemmel letesztelem a telefon rádióját. :) Szemezek még az LG L90 telefonnal is. Viszont ebbe tudtommal nincs LTE 4G. Bár nem tudom mennyire venném hasznát, t-mobilos vagyok, viszont a 4G lefedettséggel kapcsolatban nincs tapasztalatom, bár még későbbiekben jó lehet. Hosszabb távra tervezek telefont venni. L90 a 4G hálózaton kívül semmi másban nem különbözik a G2 minitől?

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák