Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz Narxis #2095 üzenetére

    Én nemrég váltottam ion-ról g2mini-re és nem merném lefrissíteni az "L"-re, csak ha pár hónap teszt után csupa pozitív tapasztalat lesz. A gyári kamera alkalmazással nem vagyok megelégedve (olykor a fényképezés helyett fogja magát és kilép a programból), de van egy pár alternatíva, még fizettem is régebben egyért-kettőért Play!-en, úgyhogy ez nem akkora érvágás. Az Endomondo-t is gyakran kilövi a futó (mindkét értelmében a szónak) alkalmazások közül a háttérben, ami kevésbé van az ínyemre, de nem látom értelmét, hogy miért kellene nekem az "L". KitKat SD fix-szel megy a memóriakártya kezelés is hibátlanul (QuickPic tud törölni külső kártyáról), viszont az OTG hiánya kevésbé szimpatikus nekem, remélem, kernel szinten lehet ezen változtatni (hasznos volt, amikor az ion-nal a pendrive-on frissen kapott fősulis anyagot OTG-kábellel már toltam is fel a közös emailre és drive-ra még az óra vége előtt).
    Az ion-hoz képest hatalmas előrelépés, a SONY-hoz nem is térek vissza, bejön az LG, még ha nem lesz rá "L" akkor is.

    L:http://mobilarena.hu/tag/liar.html] Liar@2092Nekem a fültől elemelve kb. 0,5-1 másodperc múlva kapcsolja a kijelzőt, jobb, mint az ion, ahol gyakran megnyomtam valami gombot, mert nincs ez a késleltetés. Amúgy D62010b-216-01 kernelt használok (magyarországi Telenor-függő telefon).

    DonMaster! Megvettem a SwiftKey-t (ami ráadásul azóta ingyenes is lett) és a Swype-ot is a Play-ről, javaslom valami értelmes billentyűzetet tölts már le te is vagy próbálj már meg magyarul írni, mert ez minden de nem az.

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák