Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thom95

    tag

    Most vettem egy ilyen telefont.
    Nem feltétlenül a kamera miatt.
    Választási feltételeim a következők voltak:
    Ár: 100-200k között. Ajánlották Huawei Mate7-et (alapvetően Lumia950-et vettem volna, de nem volt).
    Mivel androd, így nem engedtem a legalább 3GB RAM-ból illetve a 8 magos cpu-ból, bár abból egy combosabb quad is elég kell, hogy legyen. Viszont ami a választásam fő oka volt: nézegettem a Mate7-et, több színben, a vélemény, nem rossz-nem rossz, (műanyag hátlap taszított vissza picit) viszont szétnéztem, amíg a srác keresett nekem egy ezüst színűt. Amíg várakoztam benéztem a Lenovo pulthoz, körbenéztem a telefonokat, majd elérkeztem, ehhez a Z90-hez. Mondanom sem kell, kezembe vettem, felemeltem, tapogattam, egyszerűen ez a letisztult elegancia (ilyen minőséget az iPhone 5 óta nem éreztem, persze már lehet más telefonok is vannak azóta ilyen minőségben, itt elsősorban az üveg, fém párosra gondolok) azonnal megfogott. Jött is szegény srác, hogy hozza a Mate7-est, de azonnal cseréltettem vele, egyszerűen megfogott, nem voltam képes mást elhozni. Gyönyörű, gyors, elegáns. Az új telefonokban pedig ez a gyorstöltő funkció valami remek.
    Csak ajánlani tudom, annak aki, ezen a telefonon vacilál. 2 év garanciával kaptam, teszem hozzá, nem +25k-ért még 1 év az alap 1 évre.

Új hozzászólás Aktív témák