Új hozzászólás Aktív témák

  • Mols

    csendes tag

    válasz mobilizmo #2191 üzenetére

    ResurrectionRemix tapasztalat:
    Viszonyítási alap:VIBEUI_V3.1_1625_5.396.1_ST_Z90-7_unlocked
    Általános használat: 7 - 23-24 óráig, fényerő ca. 45-50%, folyamatosan bekapcsolt wifi és adatkapcsolat,1,5-2 óra telefonálás,2,5-3 óra képernyőhasználat, 15-30 perces folyamatos adatszinkronizáció.

    Megjelenés: Mióta kb 6 éve feltettem az első cm verziót azóta imádom a szinte nyers android felületet, szeretem a sallangmentességét.

    Akkumulátor: Alapvetően jól bírja a nap végén 20-30% al kerül töltőre, de ez az eredmény egy kis játékot,próbálgatást igényelt a 'KernelAuditor' beállításaiban.

    Fényképezőgép: Számomra hibátlan (Camera ZOOM FX alkalmazással), a prof kapcsoló itt nem működik, de az alkalmazás annyira részletesen konfigurálható,hogy nem hiányzik.

    Audió: Dolbi Atmos telepítése után kiváló (megegyezik a 1625 verzióval)

    Xposed tökéletesen működik.

    Összegezve kb 3 hét használat után teljesen elégedett vagyok vele. Soha nem fagyott vagy kapcsolt ki, nem akad.Azon dolgok amik nem voltak benne (hívásrögzítés,jelszó megjelenítő stb.) kisebb nagyobb utánjárással megoldhatóak bár a legnagyobb szívás az IGO telepítése.ill. működésre bírása volt mivel elindult de tök fekete volt a képernyő.
    Időnként amikor a háttérben 15-20 alkalmazás fut memóriatörlés javasolt.
    Átlagos memóriahasználat 1,3 Gb

    [ Szerkesztve ]

    A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

Új hozzászólás Aktív témák